logo

reklam
05 Mart 2020

YANSIN SURİYE, YIKILSIN İDLİB, KAHROLSUN ESAD

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş FİLİK 33 askerimizin şehit olduğu 32 askerimizin yaralandığı İdlib deki hain saldırı ile ilgili yaptığı basın açıklamasında;

0

Dün akşam saatlerinde İdlib’te bulunan Mehmetçiklerimize ait gözlem noktasına gayri meşru rejim güçleri tarafından düzenlenen hava saldırısında 33 askerimizin şehit olduğu 32 askerimizin yaralandığı haberi ile yasa büründük. Hain saldırı sonucu şaadet şerbetini içen Mehmetçiklerimize Allahtan Rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Başımız sağolsun

Gün bir olma, birik olma günüdür. Gün; gayri meşru rejimin tepesine yıldırım gibi inme günüdür. Gün; Devletimizin ve şanlı ordumuzun yanında dimdik durma günüdür.

Sözün bittiği noktadayız. Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet BAHÇELİ’nin dediği gibi bu saatten sonra “Yansın Suriye, Yıkılsın İdlib, Kahrolsun Esad.”

Ülkemizin ve sınırımızın güvenliği için sınır ötesinde görev yapan tüm Mehmetçiklerimizin Allah yardımcısı olsun. Bu süreçte Devletimizin emrinde olduğumuzu açık yüreklilikle ifade etmek istiyorum. Allah ordumuzu muzaffer eylesin.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

Adana Flash Adana Dış Çekim